facebook

Телефонен указател


1. В първа колона са посочени номерата на офисите, като цифрата пред наклонената черта означава корпуса, в който се намира офисът: 1 – за корпус 1; 2 – за корпус 2.

2. Във втора колона са посочени длъжностите на работещите в съответните офиси.

3. В трета колона са изписани имената на служителите, заемащи съответната длъжност.

4. В четвърта колона са вътрешните телефонни номера.

5. В пета колона са номерата на външните телефони и факсовете.

 

  • Настоятелство. Председателски съвет
  • 1/222

    Председател на Настоятелството

    проф. д-р Веселин Методиев

    12231

    8110 243

    1/223

    Членове

    проф. Антони Славински

    12231

    8110 243

    проф. д-р Васил Гарнизов

    12232

    8110 283

    д-р Георги Текев

    12232

    8110 283

    проф. д-р Пламен Бочков

    12231

    8110 243

    проф. Пламен Дойнов, д.н.

    12271

    8110 247

     

    1/223

    Секретар на Настоятелството

    Ваня Шикова

    12231

    8110 243

  • Изпълнителен директор
  • 1/224

    Изпълнителен директор на НБУ

    д-р Георги Текев

    12232

    8110 283

  • отдел „Информационни технологии“
  • 1/302

     

     

     

    1/301

    Директор

    Яни Андреев

    13022

    8110 331

    Специалист

    Тодор Вълчев

    13021

    8110 301

    Направление „Развитие
    и поддръжка на ИИС“

     

     

     

     

    Специалист ИИС


    Донна Астакова


    13011


    8110 341

    Специалист ИИС

    Петър Вълчев

    13012

    8110 361

    1/317

     

     

     

     

    2/220

    Системни администратори

    Илин Стоянов

    13172

    8110 317

    Здравко Зарков

    13174

    8110 337

    Христо Стаменов

    13173

    8110 357

    Специалисти

    Тодор Аргилашки

    Петър Кирилов

    13171

    13175

    8110 377

    8110 195

     

     2220

    8110 572

     

     

    1/109

    Уеб студио

     

     

     

    Програмист

    Васил Йорданов

    11091

    8110 119

    Специалист

    Косьо Хаджигенчев

    11092

    8110 139

  • отдел „Човешки ресурси“
  • 1/204

      

     

     

    1/215

     

     

     

    Директор

     

    Борислав Георгиев

     

    12041

     

    8110 214

     

    Заместник-директор

    Специалист

    Софка Тумбева

    Албена Павлова

    12154

    12151

    8110 215

    8110 285

    Специалист (конкурси)

    Специалист

     

     

    Росица Стоименова

    Ивелина Павлова-Лиркова

     

     

    12152

    12153

     

     

    8110 235

    8110 575

     

     

  • Правен отдел
  •  

    1/211

    Главен юрисконсулт


    Юрисконсулти

     

    Румяна Каменова


    Николай Капев
    Симеон Чиров

     

    12113


    12111
    12112

     

    8110 204


    8110 234
    8110 254

     

     

  • Бюро „Проекти“
  • 1/223

     

     

     

     

    1/303

    Директор бюро „Проекти“ (отговорник за институционалните проекти)

    д-р Мариета Цветкова

     

     

    12233

    8110 220

    Секретар

     

    Росена Томова

     

     

    12232

     

     

    8110 283

     

    Специалисти (образователни проекти и програма „Еразъм+“)

     

     

    Стефани Калдаръмова

     


    Екатерина Бръзицова 

    13031

     

     13032

    8110 647

     

     8110 687

  • Институционална и програмна акредитация
  • 2/205

    Секретар

    Милена Франова

    2205

    8110 275

  • Стопански отдел
  • 1/113

    Директор
    Специалисти


    Александър Захариев
    Борис Марков
    Радослав Лазарков

    11131
    11132

    8110 123
    8110 183

    Сутерен
    К1

    Техници

    Ангел Чаушев, Красимир Дуцовски, Людмил Дочовски, Васил Попов

    1010

    8110 143

    2/012

    Техник (безопасност и здраве на работата)

    Бойко Антонов

    2012

    8110 582

  • Отдел „Хигиена и озеленяване“
  • 2/106

    Началник отдел

    Лили Илиева

    2106

    8110 676

  • отдел „Транспорт и снабдяване“
  • Ръководител направление

    Николай Илиев

    1193

    8110 693

    Шофьори

    Спас Михайлов

    Дарин Ласков

  • Финансово-счетоводен отдел
  • 1/203

    Гл. счетоводител

    Румяна Юрукова

    12032

    8110 252

     

    Зам.-главен счетоводител

    Мая Младенова

    12031

    8110 232

    Счетоводство

     

    Зам.-главен счетоводител

    Вера Митова

    12023

    8110 239

     

    1/202

     

    Счетоводители

    Кристина Ламбева

    Десислава Славчева

    Станимир Гюров

    Мария Салмаджийска

    Антоанета Иванова

    Елена Аронова

    Димитър Стоянов

    Румяна Велкова

     

    12021

    12022

    12024

    12025

    12026

    12027

    12028

    12029

    12020

    8110 372

    8110 241

    8110 392

    8110 202

    8110 262

    8110 242

    8110 593

    8110 219

    8110 362

    Каса

    1/201

    Касиер

    Мария Манева

    12011

    8110 201

     

    Касиер

    Гергана Димитрова

    12012

    8110 209

    Счетоводители

    1/209

    Счетоводители

    Бойка Сергиева

    12091

    8110 203

    Наталия Илиева

    12092

    8110 273

  • Център за книгата
  • Библиотека, етаж 1

    Директор

    Надя Терзиева 

    1290  

    8110 290

  • Издателство
  • 2/101

    Директор

    гл. ас. д-р Владимир Маринов

    21011

    8110 521

    2/101А

    Специалист дизайн и предпечат

    Таня Йорданова

    21013

    8110 166

    Специалист архивист

    Ира Георгиева

    21012

    8110 165

     

    Специалист дизайн и предпечат

    Жанет Цанова

    21013

    8110 166

    Библиотека
    етаж 1

    Специалист

    Ваня Петкова

    1298

    8110 298

  • Книжарници и книгоразпространение
  • 2/118

    Директор

    Ваня Русева

    21182

    8110 568
    0889139574

    Специалист

    Вера Сиракова

    21181

    8110 518

    Специалист

    Петя Йорданова

     

    Книжарница, корпус 1

    1001

    8110 681

  • НБУ в Центъра
  • ул. Г. С. Раковски 191 Б

    Управител

    Йоана Асенова

    0882460665

    Технически сътрудник

    Стойка Стефанова

  • Университетски архив
  •  3/ 403

    Директор

    Иван Звънчаров

    34031

    8110 493

    3/ 401

    Специалист-архивист

    д-р Александра Трифонова

    34011

    8110 483

    3/ 404

    Специалист-архивист

    д-р Пламен Буланов

    44041

    8110 297

    Институт за изследване на близкото минало

    3/ 402

    Специалист

    Димитър Димов

    34021

    8110 442

  • Библиотека
  • Библиотека
    етаж 1

     

     

     

     

    Фоайе, Център
    за книга

     

     

    Директор

    д-р Радостина Тодорова

    11901

    8110 292 

     

    Отдел „Развитие на колекции“

    Началник отдел

    Мария Стоянова

    11905

    8110 192

    Библиотекари

    Тихомир Асенов
    Божура Панайотова

    11903
    11907
    11909

    8110 291
    8110 295
    8110 299

    Отдел „Каталогизация“

    Началник отдел

    Ангелина Гимишева-Филипова

    11904

    8110 293

     Библиотекари

    Юлиана Станимирова
    Ваня Делчева

    11906
    11908

    8110 294
    8110 480

  • Отдел „Библиотечни и информационни услуги“
  • Библиотека етаж 1

    Началник отдел

    Гергана Мартинова

    1198

    8110 198

                                                                

    Бюро „Заемна служба“

    Библиотека Партер

    Специалист
    Библиотекар

    Цвета Илиева
    Милкана Любенова

    1196
    1196

    8110 196
    8110 196

     

    Бюро „Заемна служба“, ет. 1

    Библиотека етаж 1

    Библиотекари

    Пенка Караиванова

    1291

    8110 261

     

    Бюро „Справочно-библиографска информация“

    Библиотека етаж 1

    Библиотекар
    Специалист

    Светлана Иванова
    Стефка Захариева

    1296

    8110 296

  • Читалня „Проф. Иванка Апостолова, д.н.“
  • Библиотека
    етаж 1

    Библиотекар

    Васил Димитров

    1390 

    8110 390 

  • отдел „Технически ресурси и услуги“
  • Библиотека
    етаж 1

     

     

    Георги Младенов

    11913
    11912
    11911

    8110 490
    8110 491
    8110 191

  • Технологичен център
  • 1
    етаж 1

    Специалист

     Бистра Гечева

    1197
    1193

    8110 197
    8110 193

  • Компютърен център
  • 2
    етаж 1

    Специалист

    Ангелина Калайджиева

    1194

    8110 194

  • Университетски театър
  • УТ

    Директор

    доц. д-р Ася Иванова

    20064
    20061 

    8110 586
    8110 566

    Техническо осигуряване на спектакли и общоуниверситетски събития

    107А/2

     

     

     

    УТ

    Директор

     

     

     

     

    Специалисти

     

    Александър Стефанов

     

     

     

    Боян Панов

    Георги Батилов

    Николай Марков

    2107

     

     

    20062

    20063

    8110 177

     

     

    8110 546

    8110 576

  • Музей на НБУ
  • Фоайе
    Аула



    К2/613

    К2/108

    Директор

     



    Специалист (уредник)

    Техн. сътрудник (фондохранител)

    гл. ас. д-р Методи Методиев

     

     

     
    Ели Тодорова

     

    21081

     

     

    6134
    21082

     

    8110 128

     



    8110 559
    8110 129

     

  • Галерия УниАрт
  • К1
    232

     

    Уредник

    Теодосий Георгиев

    1200

    8110 200

    Специалист

    Албена Петкова

    1200

    8110 200

  • Център за развитие на материалната база
  • 1/126

    Директор

    Галя Монова

    11121

    8110 126

    Административен мениджър

    Христо Христов

    11122

    8110 146

  • Ректор на НБУ
  • 1/ 227

    Ректор

    проф. Пламен Дойнов, д.н.

    12271

    8110 247

  • Заместник-ректори
  • 1/221

    Зам.-ректор по научно- изследователската и творческата дейност

    гл. ас. д-р Емилия Димитрова

     

    12211

    8110 221

    1/125

    Зам.-ректор по международната дейност

    гл. ас. д-р Димитър Трендафилов

    11251

    8110 231

    1/104

    Зам.-ректор по учебната дейност

     

    доц. д-р Кристиян Постаджиян

     

    11041

     

    8110 225

     

    1/225

    Зам.-ректор по качеството
    и акредитацията

    доц. д-р Юлияна Гълъбинова

    12251

    8110 230

  • Централна университетска администрация
  • 1/206

    Директор 

    гл. ас. д-р Христо Чукурлиев 

    12061 

    8110 216 

    1/227

    Секретар на Ректора и Академичния съвет

    Бойка Атанасова 

    12271 

    8110 247

    1/227

    Секретар

    Мария Кънчева

    12272

    8110 227

  • Отдел „Вътрешни комуникации“
  • 1/107

    Директор

    Петя Петкова

    11071

    8110 147

    Специалист

    Маргарита Павлова

    11072

    8110 127

  • Отдел „Външни комуникации“
  • 1/108

    Директор

    Елена Гюрова

    11081

    8110 101

    Специалист

    Кръстина Петрова

    11082

    8110 161

  • Център за качество и оценяване
  • 2/711

    Директор

    Симеон Тачев

    27111

    8110 507

     

     

    27113

    8110 151

    Специалист

    Катрин Филипова

    27112

    8110 527

  • Център за кариерно развитие и обучителни ресурси
  •  

    1/101

    Директор

    Ирена Попова-Павлова

    11012

    8110 131

    Специалист

    Теодора Минчева

    11011

    8110 141

  • Отдел „Научноизследователска дейност“
  • 1/206

    Специалист

    Ивелина Вутова

    1226

    8110 226

  • Кандидатстудентски и студентски информационен център
  • 1/126

    Директор

    Валентин Гьонов

    11262

    8110 136

  • Отдел „Привличане и консултиране на кандидат-студенти“
  • 1/126

    Началник отдел

    Христо Панчугов

    11261

    8110 176

    К1/ Студентски център

    Специалист общи консултации

    Десислава Михайлова

    11202

    8110 206

    Специалист общи консултации

    Десислава Бушева

    11201

    8110 265

  • Отдел „Консултиране на студенти“
  • К1/102

    и.д. Директор специализирани консултации

    д-р Албена Стамболова

    11022

    8110 162

    Специалист „Индивидуални програми“

    Лилия Колова

    11021

    8110 173

  • Отдел „Рекламно-информационни материали“
  • К2/119

    Началник отдел

    д-р Веселина Василева 

    21191

    8110 125

  • Централна университетска администрация
  • 1/103

    Директор

    Елеонора Александрова

    11031

    8110 571

  • Отдел „Обслужване на кандидат-студенти и студенти“
  •  

     

     

     

    К1
    Централно
    фоайе

    Ръководител

    Илияна Цекова

    11406

    8110 253

    Секретари

     

    Вержиния Маркова

    11402

    8110 170

    Изабел Пашинова

    11403

    8110 213

    Вероника Димкина

    11404

    8110 212

     

    11401

    8110 233

    Яна Павлова                                                               

    11405

    8110 288

     

    11407

    8110 180

  • Отдел „Учебен процес“
  • К1
    Централно фоайе

     

     

    2/100

    Ръководител

    Весела Борисова

    11602

    8110 512

    Секретар

    Соня Спасова

    11601

    8110 532

    Координатори

    Филип Ангелов
    Йордан Муцев
    Тодорка Иванова
    Параскева Симеонова
    Александра Стоянова

    1999

    2100 

    8110 699

    8110 181

  • Отдел „Дипломиране“
  •  

     

    К1/ 110

    Ръководител

    Павлина Николова

    11101

    8110 255

    Секретар  (Дипломиране)

    Евгения Христова

    11102

    8110 211

    Секретар (Дипломиране)

    Веляна Клисурска

    11111

    8110 251

    Секретар (Дипломиране)

    Елина Велева

    11112

    8110 284

  • Отдел „Международна дейност“
  • Студентски център



    1/Центр. фоайе

    Директор

    Славена Николова

    11301

    8110 260

    Началник сектор

    Петя Георгиева

    11302

    8110 222

    Специалист

    Силвена Кирова

    11303

    8110 482

  • Факултет за базово образование
  • 1/106

    и.д. Декан

    гл. ас. д-р Георги Гочев

    1106

    8110 106

    1/105

    Директор

    Салих Боровин

    11053

    8110 155

    Секретар

    Юлия Георгиева

    11051

    8110 105

    Секретар 

    Росица Филипова 

    11052 

    8110 135

  • Програмни консултанти на общообразователни курсове
  • 1/116

    Курсове за знания

    гл. ас. д-р Теодора Карамелска

    11163

    8110 122

    Курсове по компютърни умения

    гл. ас. д-р Стела Атанасова

    11162

    8110 116

    Курсове по български език

    доц. д-р Огняна Тенева

    11161

    8110 182

    1/115

    Спортни курсове

    гл. ас. д-р Иван Неделчев

    11152

    8110 117

    Курсове по изкуства

    гл. ас. д-р Златка Ангелова

    11151

    8110 118

    Курсове по български език
    за чуждестранни студенти

    доц. д-р Галина Куртева

     

     

    1/117

     

    Курсове по чужд език

    Курсове по чужд език

    ас. Десислава Зарева

    д-р Азиз Шакир

    11171

    11172

    8110 443

    8110 633

  • Бакалавърски факултет
  •  

    1/123

    Декан

    доц. д-р Илия Кожухаров

    1123

    8110 163

    1/105

    Директор

    Сава Керелезов

    11243

    8110 144

    Секретар

    Таня Кръстева

    11241

    8110 124

    Секретар 

     Галина Ганчева

    11242 

    8110 164

  • Учебно-практически и изследователски звена към Бакалавърски факултет
  • Радио-телевизионен център на НБУ

    Директор

    проф. Людмил Христов

    21092

    8110 399

    Административен мениджър

     

    21091

    8110 184

    Университетски филмов център

    Директор 

    Технически сътрудник

    гл. ас. д-р Николай Милев 

    Петър Петров

    32041

    8110 304

    Лаборатория по анимационно кино

    Директор 

    Технически сътрудник

    проф. Анри Кулев 

    Севина Иванова

     

     

    Лаборатория по гемология

    Директор

    доц. д-р Биляна Костова

    1022

    8110 692

    Лаборатория по природни бедствия и рискове

    Директор

    доц. д-р Ралица Берберова

    1310

    8110 310

  • Магистърски факултет
  • 1/121

    Декан

    проф. д-р Борис Сергинов

    1121

    8110 104

    1/122

    Директор

    Ирина Нанчева-Бурнаска

    11221

     

    8110 133

    1/122

    Секретар „Докторанти“

    Силвия Давидова

    11222

    8110 142

    1/122

    Секретар

    Петя Младенова

    11224

    8110  152

  • Учебно-практически и изследователски звена към Магистърски факултет
  • Център за терапия на комуникативни и емоционално-поведенчески нарушения

    2/08

    Директор

    доц. д-р Маргарита Станкова 

    22131
    2008

    8110 683
    8110 588

    Център за подкрепа на студенти със специални образователни потребности

    1/114

    Директор

    доц. д-р Екатерина Тодорова

    11141

    8110 134

    Секретар-специалист

    Милена Здравкова

  • Синдикат на НБУ
  • 2/707

    Директор

    проф. Антоний Тодоров, д.н. 

    27071

    8110 671

  • Факултет за дистанционно, електронно и надграждащо обучение
  • 2/209

    Декан

    доц. д-р Венцислав Джамбазов

    22091

    8110 279

    2/209

    Директор

    Никол Андреева

    22092

    8110 379

    Център за електронно и дистанционно обучение

     

    2/218

     

    Секретар

    Десислава Симеонова

    22181

    8110 578

    Секретар

    Чавдар Балкански 

    22182

    8110 558

    Технически сътрудник /Moodle/

    Светла Цветанова

    22183

    8110 538

    Майсторски класове

    2/411

    Специалист

    Мартин Стоянов

    24111

    8110 472

  • Училище за професионално и продължаващо обучение
  • 2/208

    Директор

    гл. ас. д-р Екатерина Цветанова

    22082

    8110 2680

    Център за професионално и продължаващо обучение

    2/208

    Мениджър ЦППО

    Ралица Митова

    22081

    8110 108

    Център за развитие на педагогически специалности

    2/108

    Административен мениджър

    Гергана Лалова

    21081

    8110 380

    ИТ Трейнинг център

    2/102 

    Административен мениджър

     

    2015
    21022 

    8110 595
    8110 137

     Монтесори център
    бул. Христо Ботев 92-В, партер
    (Рилон център)

    Административен мениджър „Монтесори“

    Кристина Кондева

    0878 125 263

  • департамент „Администрация и управление“
  •  


    2/620

     

    Ръководител

    Секретар

    Директор на програмен съвет

    доц. д-р Кристиян Хаджиев

    Катя Попова

    гл. ас. д-р Виктор Аврамов

    26202

    26201

    26202

    8110 629

    8110 620

    8110 629

    2/212

    Програмни консултанти

    доц. д-р Албена Павлова

    22123

    8110 281

    2/603

     

    ас. д-р Мария Тумбева

    доц. д-р Милена Караилиева

    26031

    26032

    8110 603

    8110 623

    2/207

     

    доц. д-р Нинел Кьосева

    гл. ас. д-р Мария Иванова

    гл. ас. д-р Теодора Ризова

    2412

    22073

    22072

    8110 472

    8110 387

    8110 387

  • департамент „Антропология“

  • 2/615

    Ръководител

    Секретар-специалист

    доц. д-р Ирена Бокова

    Наталия Вълкова

    26152

    26151

    8110 645

    8110 615

    2/613

    Директор на програмен съвет

    гл. ас. д-р Росица Гичева-Меймари

    26152

    8110 645

  • департамент „Археология“
  •  


    2/219

    и.д. Ръководител
    Секретар-специалист

    гл. ас. д-р Боян Думанов
    Ирена Димитрова
    доц. д-р Илиян Боянов

    22192
    22191
    22193

    8110 269
    8110 289
    8110 259

  • департамент „Архитектура“
  • 2/508

    Ръководител
    Секретар

    проф. д-р арх. Георги Георгиев
    Валентина Попова

    2508
    25091

    8110 508
    8110 599 

    2/503

    Директор на програмен съвет
    Програмни консултанти


    проф. д-р инж. арх. Пеньо Столаров
    гл. ас. д-р арх. Климент Иванов
    гл. ас. д-р арх. Весела Попова

    25031
    25032

    8110 543
    8110 563

  • департамент „Дизайн“
  • 2/509 

    Ръководител 
    Секретар

    доц. д-р Кристина Савова
    Валентина Попова

    25092
    25091

    8110 519
    8110 599

    2/614

    Директор на програмен съвет
    Секретар-специалист

    гл. ас. д-р Софрони Върбев
    Емилия Борисова

    26141
    26142

    8110 614 8110 644 

  • департамент „Здравеопазване и социална работа“
  • 2/213

    Ръководител
    Секретар-специалист
    Директор на програмен съвет

    доц. д-р Маргарита Станкова
    Милена Здравкова
    доц. д-р Полина Михова

    22131
    22131
    22132

    8110 683
    8110 683
    8110 280

  • департамент „Изящни изкуства“
  • 2/511

    Ръководител
    Секретар-специалист

    доц. д-р Калина Христова
    Марияна Стоянова-Алексиева

    25113
    25111
    25112

    8110 551
    8110 511
    8110 531

  • департамент „Икономика“
  • 2/605

    Ръководител
    Секретар

    доц. д-р Ренета Димитрова
    Петър Арабаджийски

    26052
    26051

    8110 605
    8110 635

    2/604

    Секретар-специалист
    Директор на програмен съвет

    Румяна Димитрова
    гл. ас. д-р Надя Ненкова

    26042
    26041

    8110 624
    8110 604

  • департамент „Информатика“
  • 2/611

    Ръководител
    Секретар

    доц. д-р Димитър Атанасов
    Таня Долдурова

    26112
    26111

    8110 631
    8110 611

    2/610

    Секретар-специалисти

    Директор на програмен съвет

    Надежда Андонова
    Александър Иванов
    Юлиана Кирова

    26101
    26102
    26103
    26113

    8110 610
    8110 619
    8110 630
    8110 651

  • департамент „История“
  • 2/206

    Ръководител
    Секретар-специалист

    проф. д-р Момчил Методиев
    Марияна Стоянова

    2206 

    8110 276 

    2/205

     

    гл. ас. д-р Живко Лефтеров

    2/205

    8110 275

  • департамент „Кино, реклама и шоубизнес“
  • 1/401

    Ръководител
    Секретар-специалист

    гл. ас. д-р Енчо Найденов
    Юлия Нанчева

    14042
    14041

    8110 424
    8110 404

    1/408

    1/304

     Секретар-специалисти

     

    Веселка Нестерова
    Мария Джоганска
    Зорница Филипова

    14083
    14082
    13041

    8110 438
    8110 418
    8110 408

  • Изследователски център по когнитивна наука
  • 1/403

    Ръководител

    доц. д-р Елена Андонова

    1403

    8110 403

    1/414А

     Секретар 

     

    14141

    8110 414

  • департамент „Медии и комуникация“
  • 2/710

    Ръководител
    Секретар-специалист

    проф. д-р Десислава Бошнакова
    Соня Маркова

    27102
    27101

    8110 697
    8110 698

  • департамент „Музика“
  • 1/504А

    Ръководител
    Секретар-специалист
    Директор програмен съвет
    Програмен консултант

    проф. д-р Милена Шушулова
    Алие Байрактар
    гл. ас. д-р Маргарита Кръстева
    гл. ас. д-р Ана Линчева

    15042
    15041
    15043
    15044

    8110 504
    8110 505
    8110 555
    8110 534

  • департамент „Национална и международна сигурност“
  • 2/202

    Ръководител
    Секретар-специалист

    проф. Тодор Коларов, д.н.
    Салиха Йълмазова-Боровин

    22022
    22021 

    8110 642
    8110 272 

  • департамент „Нова българистика“
  • 2/211

    Ръководител
    Секретар

    доц. д-р Морис Фадел
    Нели Харалампиева

    22112
    22111

    8110 112
    8110 132

  • департамент „Политически науки“
  • 2/602

    и.д. Ръководител
    Секретар 

    гл. ас. д-р Евелина Стайкова
    Елица Узунова

    26022
    26021

    8110 662
    8110 602

    2/601

     Програмни консултанти

     

    26011
    26012
    26013

    8110 601
    8110 621
    8110 641

  • департамент „Право“
  • 1/410

    Ръководител
    Секретар-специалист

    проф. д-р Веселин Вучков
    Цветелина Тодорова

    14102
    14101

    8110 420
    8110 410

    1/412

     Секретар-специалисти

    Анелия Янкова
    Благовеста Христова

    14121
    14122

    8110 432
    8110 452

  • департамент „Природни науки“
  • 2/606

    Ръководител
    Секретар

    доц. д-р Галина Сачанска
    Мария Борисова 

    26061
    26062

    8110 606
    8110 626

  • департамент „Средиземноморски и източни изследвания“
  • 1/406

    Ръководител
    Секретар-специалист

    доц. д-р Мариана Малинова
    Надежда Куприянова

     1406

    8110 406

  • Български институт по Египтология
  • 1/415

    Директор
    Секретар

    проф. Сергей Игнатов, д.н.
    Надежда Куприянова

    1415

    8110 415

  • департамент „Театър“
  • 1/513
    1/508А

    и.д. ръководител
    Секретар-специалист

    доц. Снежина Петрова
    Християна Стоименова

    15132
    15131

    8110 533
    8110 513

  • департамент „Телекомуникации“
  •   2/609 

    Ръководител
    Секретар
    Секретар-специалист

    доц. д-р Георги Петров
    инж. Биляна Бенкова
    Цветелина Попова

    26092
    26091
    26162

    8110 639
    8110 609
    8110 636

  • департамент „Философия и социология“
  • 2/210

    Ръководител
    Секретар-специалист

    доц. д-р Христо Гьошев
    Ирена  Димитрова

    22102
    22101

    8110 114
    8110 130

  • департамент „Чужди езици и култури“
  • 2/201

    Ръководител
    Секретар-специалист

    проф. д-р Дияна Янкова
    Нели Харалампиева

    22012
    22011

    8110 351
    8110 371

    2/312

     Директор на програмен съвет

    доц. д-р Елена Савова

    23123

    8110340

  • Центрове
  • Център „Български институт за отношения между хората“ 

     2/114

    Директор

    проф. д-р Тома Томов
    доц. д-р Златка Михова

    2114

    8110 594
    983 61 93

    Център за социални практики

     2/204

     Директор

    проф. д-р Евгений Дайнов

    2204

    8110 694 

    Югоизточноевропейски център за семиотични изследвания

    2/306

    Директор
    Секретар 

    проф. д-р Кристиан Банков
    Петър Арабаджийски

    23061
    23062

    8110 111
    8110 171

    Институт по съвременни физически изследвания

    2/217              

    Директор
    Секретар  

    доц. д-р Цвета Апостолова
    д-р Стоян Мишев

    2217 

    8110 217

    Изследователски център за компютърна и приложна лингвистика

    2/309          

    Директор
    Секретар 

    доц. д-р Мария Стамболиева
    Яница Дочева

    23091
    23092

    8110 617
    8110 309

    Студентски съвет

    1/210Б

    Председател

    Димитър Даскалов

    1210

    8110 210

  • Важни номера
  • Медицински център

     

    2/214

     

     

     

     

     

    2/215

     

    Стоматолог

     

     

     

     

     

    Медицински сестри

     

    д-р Георги Алексиев

     

    Работно време:

    понеделник – петък

    09.00 – 16.00 ч.

     

    Екатерина Георгиева
    Ваня Керефейска

    Работно време:

    понеделник – петък: 13.30 – 20.00 ч.

    събота: 09.00-16.30 ч.

     

    2214

     

     

     

     

     

    2215

     

     

    8110 684

     

     

     

     

     

    02/8110 286

    Охрана НБУ

     

    Корпус 1

     

    Началник

     

    Калоян Иванов

     

    9111

     

    8110461

    Корпус 1

    Вход Аула

     

    9112

    8110 462

    Корпус 1

    Вход Артес

     

    9115

    8110 464

    Корпус 1

    Паркинг Артес

     

    9114

    8110 465

     

    Еко паркинг

     

    9113

    8110 463

    Корпус 2 

    Охрана 

     

    9117

    8110 467

    Корпус 1

    Товарен вход

     

    9116

    8110 466

    Корпус 1

    Вход РТЦ

     

    9118

    8110 468